تبلیغات
تکنولوژی و هرچی که دلت بخواد! - فوتبال دروغ گو جالب و خنده دار است
 
تکنولوژی و هرچی که دلت بخواد!
اینجا همه چی درهمه!!!!
درباره وبلاگ


این وبلاگ در تاریخ 4/5/89 به دست پیمان امیرزادگان تاسیس شده . به امید این که اوقات فراغت ایرانیان را پر کند.

مدیر وبلاگ : پیمان امیرزادگان
فوتبال؛ دروغگو، جالب و خنده‌دار
كرش: با حرف زدن برنده نمی‌شویم
جام جم آنلاین: سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان این رشته ورزشی را دروغگو، جالب و خنده‌دار توصیف کرد و گفت: با حرف زدن برنده نمی‌شویم بلکه باید برای رسیدن به موفقیت تلاش کنیم.

ادامه فراموش نشه...

منبع: جام جم

منتظر نظراتتون هستیم

به گزارش مهر، کارلوس كرش در همایش مدیریت برنامه‌ریزی در فوتبال پایه ضمن بیان مطلب فوق گفت: من برای تمام فوتبال ایران آرزوی موفقیت دارم و به خاطر همین مسئله در نشست امروز شرکت کرده‌ام که اهمیت کار را نشان دهم و اعلام کنم برای همکاری بیشتر قدم بر می‌دارم.

وی اضافه کرد: در فوتبال پایه با حرف زدن برنده نمی‌شویم بلکه باید با کوشش و تلاش سخت از پنج سالگی بازیکنان را برای پرورش استعدادها با برنامه‌ریزی منسجم مورد تربیت قرار داد.

سرمربی تیم ملی با بیان اینکه فوتبال بازی ساده‌ای است و می توان با تاکتیک‌های ساده اما بزرگ به موفقیت در آن دست یافت، افزود: وقتی هدایت تیم جوانان پرتغال را برعهده گرفتم خودمان را در هر بازی سه بر صفر بازنده دیدم زیرا تفاوت‌های زیادی از لحاظ امکانات بین بازیکنان ما و بازیکنان دیگر تیم‌های اروپایی وجود داشت و ما همیشه از پیش باخته بودیم. من از همان روزها فکر می کردم چطور می‌توانم این تفکر را تغییر دهم زیرا نمی توانستم در امکانات تغییر بزرگی ایجاد کنم و باید تفکرها را عوض می کردم.

وی در این خصوص اضافه کرد: من باید فکر دیگری می کردم زیرا خسته شده بودیم از بس که در هر تورنمنتی شرکت می‌کردیم می‌باختیم و مضحکه این و آن می شدیم. ما در تورنمنت‌ها اصول جوانمردی را رعایت می‌کردیم و در عین حال تلاش داشتیم تا به عنوان قهرمانی دست یابیم.

كرش با بیان اینکه «همیشه در فوتبال دوست دارم تیم‌هایم قهرمان شوند» ، افزود: من بالاخره راهش را پیدا کردم و به بازیکنان گفتم همیشه حریفان‌مان بهترین هستند اما اگر آمادگی خود را از هر لحاظ بالاتر ببریم می‌توانیم، موفق شویم. ما وقتی با حریف 11 به 11 بازی می‌کنیم اگر از هر لحاظ آماده باشیم، موفق خواهیم شد.

وی ضمن یادآوری اینکه سال‌ها پیش چمدانش را برای مسافرت به کشورهای اروپایی بست، افزود: به ما می‌گفتند فوتبال پایه در کشورهای هلند، آرژانتین، برزیل و آلمان پیشرفته است. ما نمی توانیم یک سیستم را به فوتبال خودمان با سرعت تزریق کنیم زیرا فرهنگ خاصی داریم و باید با کار و تلاش نه حرف زدن و توجه به واقعیت‌ها کارمان را پیش ببریم مانند کاری که در پرتغال انجام شد و با این دیدگاه توانستیم در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در سال 1989 قهرمان شویم.

فوتبال بازی خنده‌دار، جالب و زیباست

كرش اضافه كرد: فوتبال بازی خنده‌دار، جالب و زیباست که می تواند خطرناک هم باشد. امکان دارد تیمی مانند نیجریه سوم جهان شود و یا تیم ملی پرتغال در جام جهانی 1996 به این مقام دست یابد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه فوتبال می تواند دروغگو هم باشد، افزود: دروغ فوتبال روزی است که شما آرژانتین را شکست دهید آن زمان نمی‌توانید بگویید بهتر از این تیم هستید. وقتی این تفکر را داشته باشید اشتباه کرده‌اید زیرا کار بزرگ نباید تنها یک بار انجام شود و باید استمرار داشته باشد.

وی افزود: وقتی در سال 89 با تیم جوانان پرتغال قهرمان شدیم فیفا از ما خواست برنامه‌های خودمان را برای رسیدن به این موفقیت ارائه کنیم ما برنامه کوتاه مدت خود را روی میز گذاشتیم که تنها چهار روز بود در حالی که برای برزیل 45 روز و عربستان 4 ماه این برنامه طول کشیده بود اما پشت این برنامه کوتاه مدت یک برنامه چهار ساله قرار داشت که در 260 روز آن بازیکنان رو به پیشرفت بودند و همین مسئله باعث شد بازیکنان جدیدی را به فوتبال پرتغال معرفی کنیم.

كرش با بیان اینکه فعالیت‌های آن تیم جوانان پرتغال را از زیر 13 سال شروع کردیم، افزود: «لوییز فیگو» و «روی کاستا» محصول آن تیم بودند. شما نگاه کنید فیگو زمانی که 19 سال سن داشت بیش از 60 بازی ملی انجام داده بود و دیگر برایش فرقی نداشت که روبه‌روی ایتالیا و هلند در جام جهانی جوانان قرار بگیرد یا جام جهانی بزرگسالان.

«آیا واقعا به فوتبال پایه علاقه دارید؟»، سرمربی تیم ملی با طرح این سوال از حاضران در همایش مدیریت و برنامه‌ ریزی در فوتبال، افزود: من رودرروی شما می‌گویم 90 درصد کسانی که در فوتبال پایه حضور دارند فقط صحبت می‌کنند و عملی از آنها دیده نمی‌شود. این خیلی راحت است بروید با نفراتی مانند خلعتبری عکس بیندازید اما کارکردن در تیم‌های پایه سخت است که بسیاری آن را انجام نمی دهند و فقط حرف می زنند.من به شما اعتقاد دارم زیرا اینجا هستید و سعی می‌کنم اعتقاداتم را به شما منتقل کنم.

كرش با بیان اینکه در صنعت نفت سه لوله مجزا به یک لوله تبدیل می شوند، گفت: ما هم آرزو داریم موفق شویم اما برای رسیدن به موفقیت در فوتبال این سه ابزار لازم است: لوله اول مدیران فوتبال و باشگاه‌ها هستند، لوله دوم سیستم و کسانی که در آن کار می‌کنند و لوله سوم از بازیکنان و مربیان تشکیل می شود که باید این سه موضوع درکنار هم قرار گیرند تا یک تیم موفق شود. مقصد ما رسیدن به پیروزی و موفقیت نهایی است که در این راه باید با همدیگر همکاری کنیم تا به موفقیت برسیم.

وی با بیان اینکه من به عنوان سرمربی تیم ملی باید بازیکنان مناسبی برای رسیدن به موفقیت در اختیار داشته باشم ، اضافه کرد: من در این راه ابتدا سه کمپ و اردو برای تیم ملی در نظر گرفته‌ام که در آن فقط به شناسایی و انتخاب بازیکنان می پردازم. بعد از انتخاب و آشنایی مرحله دوم آمادگی تیم است و در گام سوم رقابت با حریفان در دیدارهای دوستانه و رسمی است. وقتی مسابقات به پایان می‌رسد کارمان را ارزیابی می‌کنیم و به یک نتایجی می‌رسیم که از آنها برای آینده استفاده می‌کنیم. این پروسه را بارها و بارها ادامه می‌دهیم.

كرش افزود: برای داشتن یک تیم ملی خوب باید بین تیم ملی و باشگاه‌ها که سازنده بازیکنان است هماهنگی ایجاد شود. اگر همه چیز ثابت باشد کجا می‌توانیم بازیکن بهتری بسازیم؟

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: برخی از کشورها خیلی ساده پاسپورت بازیکنان را عوض می‌کنند ما هم می‌توانیم چنین کاری بکنیم، باشگاه‌ها هم می توانند بازیکنان بزرگی مانند کریستین رونالدو را با پول زیاد بخرند. این راه حل خوبی است ولی ما نمی‌توانیم برای تیم ملی بازیکن بخریم.

وی با بیان اینکه در فرانسه با تمام برنامه‌ریزی‌هایی که مسئولان این کشور انجام می‌دهند بعضی وقت‌ها نفراتی مانند «پاتریس اورا» و «تیری هانری» از 12 سالگی به این کشور می‌آیند تا با تحصیلات و سبک این کشور بزرگ شوند، خاطر نشان کرد: بر خلاف این اتفاقات کار ما عمل به مسئولیت‌مان به نحواحسن در فوتبال پایه است اگر بتوانیم در این بخش خوب عمل کنیم و پروسه شناخت و پرورش بازیکنان به نحو احسن صورت گیرد پیشرفت خواهیم کرد.

كرش تاکید کرد: قطعا باید با کمک فدراسیون و باشگاه‌ها، سیستم استعدادیابی از سنین 14، 15 و 16 سالگی و یا کمتر آغاز شود و پس از آن ما یک برنامه آماده سازی و پرورش بیشتر برای نفرات نخبه در نظر بگیریم تا آنها بتوانند رشد کنند.

سرمربی تیم ملی با اعلام اینکه یک آکادمی فوتبال خصوصی با کمک منچستر یونایتد دارد، افزود: باید بین بازیکنان که فوتبال را تفریحی انجام می‌دهند و استعدادهای فوتبال فرق گذاشت و برای این استعدادها که کمتر از یک درصد هستند برنامه مخصوصی در نظر گرفت و با کار ویژه آنها را به سوی پیشرفت سوق داد.

وی بار دیگر از حاضران سوال پرسید:«اگر 20 بازیکن معمولی و یک بازیکن عالی را در کنار هم بگذاریم چه اتفاقی می افتد؟» و گفت: یا 20 بازیکن به سطح نفر بااستعداد می‌رسند یا بازیکن با استعداد به سطح نفرات عادی تنزل می‌یابد، قطعا مورد دوم رخ می دهد. پس برای رسیدن به سطح بالا نیاز است فقط و فقط برنامه‌ریزی کنیم و با شناخت استعدادها وآماده سازی بین نفرات عادی و مستعد فرق ایجاد کنیم و شرایط پیشرفت نفرات مستعد را فراهم کنیم.

كرش تصریح کرد: آنچه موفقیت‌مان را تضمین می‌کند داشتن بازیکنان خوب است و گفت اگر روی فوتبال پایه خوب کار کنیم و بازیکنان مستعدی را در اختیار مربیان با دانش قرار دهیم فوتبال قطعا پیشرفت خواهد کرد.

منبع:jamejamonline.ir

نوع مطلب : فوتبال، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 27 شهریور 1396 23:09
Today, I went to the beach with my kids. I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She placed
the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab
inside and it pinched her ear. She never wants to go back!
LoL I know this is totally off topic but I had to tell someone!
پنجشنبه 16 شهریور 1396 04:44
This is my first time pay a visit at here and i am in fact
impressed to read everthing at single place.
سه شنبه 17 مرداد 1396 13:51
Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the
video to make your point. You definitely know what youre
talking about, why waste your intelligence on just posting
videos to your blog when you could be giving us something informative to read?
دوشنبه 16 مرداد 1396 07:45
If you wish for to obtain much from this article
then you have to apply these techniques to your won web site.
شنبه 19 فروردین 1396 14:46
Good day! This is my first comment here so I just wanted to give
a quick shout out and tell you I really enjoy reading your articles.
Can you recommend any other blogs/websites/forums that deal with the same subjects?
Thanks a ton!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :